CASTROL ACADEMY

W piątek 7 października 2016r. odbyło się pierwsze, pilotażowe szkolenie z cyklu CASTROL ACADEMY w zupełnie nowej formule.

Co znaczy nowa formuła? Zgodnie ze strategią spółki Aaltonen Team, która brzmi: Twój doradca i dostawca opon i olei chcemy szkolić i wspierać biznesowo naszych Partnerów. AKADEMIE CASTROL mają być właśnie jednym z takich narzędzi wsparcia, poprzez przekazywaną wiedzę, ale i działania PR-owe, jakie niosą ze sobą szkolenia organizowane w warsztatach, które zdecydują się z nami je przeprowadzić.

Pierwsze, pilotażowe szkolenie miało miejsce w warsztacie BS Ebertowski w Pinczyniei składało się z dwóch części: merytorycznej – poprowadzonej przez Arkadiusza Taborowskiego – przedstawiciela CASTROL, oraz praktycznej – poprowadzonej przez mechaników warsztatu, którzy zaprezentowali dynamiczną wymianę oleju w bezstopniowej skrzyni biegów. Bohaterem wymiany był oczywiście olej CASTROL, a dokładnie TRANSMAX A CVT.

Formuła szkolenia była tym ciekawsza, iż uczestniczył w niej najbardziej popularny mechanik w Polsce, ekspert MOTORICUS.COM prowadzący program w TVN Turbo „Samochód marzeń kup i zrób”– Adam Klimek. Adam nie tylko uświetnił spotkanie swoją obecnością, ale przede wszystkim udzielał praktycznych wskazówek, wymieniał swoje doświadczenia i odpowiadał na pytania uczestników szkolenia.

Kolejne AKADEMIE CASTROL już wkrótce. Warsztaty chętne do współpracy prosimy o kontakt z Działem Marketingu pod adresem: ramona.kiedrowska-gradulewska@aaltonenteam.pl