Castrol Edge Supercar

Żaden inny pojazd nie jest w stanie przetestować oleju silnikowego tak jak supersamochód, który dysponuje niezwykle dużą mocą.
Olej silnikowy Castrol EDGE SUPERCAR został sprawdzony i przetestowany w samochodach o maksymalnej mocy wykorzystujących najnowocześniejsze osiągnięcia branży motoryzacyjnej, a dodatkowo nadaje się do stosowania w pojazdach o wysokich osiągach do codziennego ruchu drogowego. Znajdź właściwy olej do swojego silnika.

 

 

CASTROL EDGE 10W-60

Castrol EDGE 10W-60 wzmocniony technologią TITANIUM FST™ to gwarancja maksymalnych osiągów dla silników samochodów sportowych i wyczynowych oraz silników najnowszej generacji pracujących pod większymi obciążeniami i wymagających tym samym od olejów silnikowych niezwykłej wytrzymałości.

 

 

KORZYŚCI 

- Pozwala osiągnąć i utrzymać maksymalną sprawność silnika
- Redukuje szkodliwe osady, zwiększając zdolność reakcji silnika*
- Zapewnia maksymalny poziom ochrony w różnych warunkach jazdy i w szerokim zakresie temperatur
- Sprawdzony i testowany w najlepszych na świecie supersamochodach

 

* W porównaniu z maksymalnymi wartościami uzyskanymi podczas testu ASTM D 6593 Seq VG.

 

 

SPEŁNIA LUB PRZEKRACZA STANDARDY BRANŻOWE:

- ACEA A3/B3, A3/B4
- API SN/CF
- VW 501 01/ 505 00

 

ZALECANY DO:

- Zatwierdzony do stosowania w modelach BMW M.
- Zatwierdzony do stosowania w silnikach Koenigsegg.
- Odpowiedni do stosowania w modelach Aston Martin V8 Vantage S, Audi R8 V10 GT, Bugatti Chiron, Bugatti Veyron, Ferrari F12 Berlinetta i Ferrari FF

 

 

Wybierając olej, porównaj informacje zawarte w instrukcji samochodu ze specyfikacją produktu przedstawioną powyżej. Odpowiedni także dla innych pojazdów.